ÖVRIGT / Diverse / Pipställ 17513031
nr 1751 3031
Pipställ
med pipor, 7 st, 1800-tal, bland annat silver, en dekorerad med tre kronor, Höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:44:20
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr